Esenciálne oleje doTERRA

Esenciálne oleje doTERRA majú prirodzenú schopnosť pozdvihnúť náladu, upokojiť zmysly a vyvolať pozitívne emocionálne reakcie. Čisté esenciálne oleje doTERRA patria medzi najkvalitnejšie a najúčinnejšie oleje, ktoré sú momentálne na trhu. Prešli testovacím procesom CPTG t.j. certifikovaná čistá testovaná trieda

Spoločnosť doTERRA kladie dôraz na výber a kvalitu rastlín zbieraných v pravý čas, kedy majú rastliny najvyššiu účinnosť. Esenciálne oleje sa získavajú opatrnou extrakciou z rastlín, procesom destilácie vodnou parou s nízkou tvorbou tepla. Neobsahujú výplňové látky, umelé prísady, znečisťujúce látky  a ani žiadne chemikálie, ktoré by oslabovali ich aktívne vlastnosti.

Čím je doTERRA iná? Čo je technológia CPTG (Certified Pure Tested Grade™), ktorú používa spoločnosť doTERRA? Dozviete sa na priloženom videu.

why429x286                  cptg

 

V prípade, že Vás produkty doTERRA zaujali, môžete si ich zakúpiť priamo u nás v e-shope alebo aj priamo od spoločnosti doTERRA cez priložený link:

https://www.mydoterra.com/tmsgroup/#/,

Ak chcete nakupovať ešte výhodnejšie a získavať produkty za veľkoobchodné ceny t.j. so zľavou 30% môžeme Vám sprostredkovať zaregistrovanie v spoločnosti doTERRA. Stačí zaslať Vašu žiadosť o registráciu na mail ([email protected]) a radi Vám pomôžeme zriadiť si vlastný účet s ďalšími výhodami, ktoré spoločnosť doTerra ponúka.

 

Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto časti webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti doTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti doTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

 

Stránka 1 z 4 - 47 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 47 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.