Čierný smrek (Black Spurce) 5 ml

Neohodnotené
 
 

Esenciálny olej zo smreka čierneho má vysoký obsah bornyl-acetátu, chemickej zložky podporujúcej uvoľnenie a pokoj. Destiluje sa z ihličia a vetvičiek stromu Picea mariana. Začnite váš deň s upokojujúcimi účinkami smreka čierneho. Môžete použiť na pokožku alebo v rámci aromaterapie. Po namáhavom cvičení alebo keď vaše telo potrebuje lokálnu vzpruhu, v masírujte olej zo smreka čierneho do pokožky so základovým olejom a dajte si upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž. Môžete naniesť na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti.

Dostupnosť Dodávka do 7 pracovných dní
€33    
Kód tovaru 1365
Značka doTERRA™
Kategória Jednodruhové oleje
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

Použitie

  • Po namáhavej činnosti zmiešajte 1 až 2 kvapky oleja zo smreka čierneho s frakcionovaným kokosovým olejom a vmasírujte do pokožky pre upokojujúcu úľavu
  • Naneste lokálne na pokožku, aby ste zmiernili menšie podráždenie kože
  • Skúste pridať do svojho hydratačného prípravku. Pomôže redukovať výskyt nedostatkov a podporuje zdravo vyzerajúcu pokožku
  • Naneste na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti

Návod na použitie 

Vdychovaním: Použite jednu až dve kvapky vo vami zvolenom difúzeri.
 
Vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na použitie vo forme parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: