Lepidolit

Lepidolit odstraňuje elektromagnetické znečistenie. Mal by ležať na počítačoch, aby pohlcoval ich vyžarovanie.  Lepidolit vždy trvá na tom, že bude použitý iba k dosiahnutiu najvyššieho dobra. Odstraňuje všetko negatívne. Aktivuje a otvára krčnú čakru, tretie oko a korunnú čakru. Prečisťuje zablokovanie a prináša vesmírnu múdrosť. Tento kameň pomáha pri šamanských alebo duchovných cestách a sprostredkúva prístup k záznamom Akáše. Naladí vás na myšlienky a pocity pochádzajúce z iných životov, ktoré sú príčinou blokov v súčasnom živote. 
Lepidolit slúži mimoriadne dobre aj pri zmierňovaní stresu a depresie. Potláča utkvelé myšlienky, odstraňuje malomyseľnosť a prekonáva nespavosť. Lepidolit obsahuje lítium a pomáha pri stabilizácii výkyvov nálad a návalov strachu alebo paniky. Je vynikajúci pri prekonávaní akejkoľvek citovej alebo duševnej závislosti vrátane anorexie.  

Jedná sa o kameň prinášajúci kľud, ktorý tíši nepokojný spánok a emocionálny stres. Svojmu majiteľovi prináša hlboké citové vyliečenie.

Liečebné využitie
Lepidolit dokáže lokalizovať miesta nerovnováhy. Ak sa položí práve na miesto takejto nerovnováhy, začne zľahka vibrovať. Lepidolit prináša úľavu pri alergiách a posilňuje imunitný systém, harmonizuje DNA a posilňuje tvorbu záporných iónov. Pomáha pri vyčerpaní, epilepsii a Alzheimerovej chorobe. Potláča bolesť pri ischiase a neuralgii. Pomáha prekonávať problémy s kĺbmi. Kožu a spojivové tkanivá zbavuje jedovatých látok. Lepidolit je vynikajúci v dobe menopauzy, zvlášť v podobe drahokamového elixíru. Lieči choroby spôsobené „syndrómom chorých budov“ alebo žiarením vychádzajúcim z počítačov.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom