Bewit Carbon Elixír

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

 Carbon elixír:

Komplex kyseliny Huminové a daľších biologicky dostupných uhlíkových látok, který doplňa telu kľučový stavebnýkameň  – maximálne využiteľný uhlík. Ten okrem výborných energizujícich vlastností, disponuje mimoriadne absorpčnou kapacitou, viaže na sebe cudzorodé látky a napomáha  odstraňovať z teľa von.

Podľa mnohých študií si veľmi ľahko  poradí aj s hnilobnými produkty, toxíny, patogennými baktériami a daľšími škodlivými látkami.  Vzydvihované sú aj jeho možné imunomodulačné a protizápalové účinnky. .

 

Dostupnosť Na dotaz
€111
Kód tovaru 3100
Kategória BEWIT
Položka bola vypredaná...
 

Jedno balenie Prawteinu CARBON ELIXIR obsahuje 4 200 mg uhlíka.

V jednej espresso lyžička (ve cca 2 g) doplníte vášmu telu približne 84 mg uhlíku.

 

Silná kyselina shikimová

Kyselina shikimová – účinná, biologicky aktivná, látka borovicového  ihličia, ktorá sa v posledných rokoch teší stále väčšiemu  záujmu v mnohých oblastiach výzkumu, vrátane biomedicínských aplikáciíí.

Zázrak fermentace

Fermentované boby natto – tradičný pokrm Japoncov vyznačujúci sa vysokým množstvom prirodzených prítomných aktivných látok a vitamínov vzniknutých fermentáciou.

V porovnání s ostatnými fermentovanými potravinami obsahuje až 100 krát viac vitamínu K2.  Ďalším z benefitov je prítomnosť pyrolochinolino chinonu, ktorý sa podiela na správnej funkcií mitochondrií. 

Jedinečné ESSENCIE

DIAMOND, GOLD, LIGHT ESSENCE – jedinečné prvky definovaných energeticko-frekvenčných vlastnosti,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: