Pestrec Forte 30ks kapsúl

9 hodnotení
 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 2
 

V dozretom plode Pestreca sa tvorí látka silymarín, ktorá pomáha k prečisťovaniu pečene a k regenerácii pečeňových buniek pečeňovej membrány. 

Dostupnosť Skladom
€7,90    
Kód tovaru 1122
Značka RICH
Kategória Oleje lisované za studena
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

Olej pestreca mariánskeho 100%

Plody Pestreca mariánskeho obsahujú komplex bioflavonoidov nazývaný silymarín, ktorý je ešte silnejším antioxidantom ako vitamíny C a E, čím chráni pečeňové bunky pred jedovatými látkami vyvolávajúcimi zápal pečene.

Veľkým prínosom Pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých nie je vstrebateľnosť niektorých vitamínov a minerálov. Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia.

Použitie:

Čistí pečeň, regeneruje pečeňový parenchým. (bunkové pletivo), podporuje tvorbu a distribúciu žlče, a tiež priaznivo vplýva na hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Okrem toho však ovplyvňuje aj činnosť srdca a celého tráviaceho systému. Pestrec sa častokrát odporúča aj pri detoxikačných očistných kúrach. Užívanie pestreca mariánskeho je veľmi bezpečné a prospešné pre zdravie pečene.

Pestrec mariánsky sa používa pri ochoreniach pečene a žlčníka, napr. pri hepatitíde (žltačke) typu B a C, cirhóze, steatóze (stukovatení) pečene, mononukleóze, chorobách sleziny, žlčníkových kameňoch, intoxikácii alkoholom, drogami, či hubamiSilymarín obsiahnutý v plodoch nielen urýchľuje regeneráciu tkaniva pečene (napr. pri dlhodobom užívaní liekov), ale celkovo zvyšuje šancu na prežitie (napr. po požití muchotrávky).

Dávkovanie:

3 x denne 1 kapsulu 30 minút počas jedla, zapiť pohárom vody.

Zloženie 3 kapsúl:

660mg pestreca mariánskeho, fruktóza 408mg, laktóza (mliečny produkt), stearan vápenatý.

Krajina pôvodu: Ukrajina

Použitie pečeň
Vlastnosti antioxidant

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: