Konopná zmes s citrónovou trávou 50g - čaj

2 hodnotenia
 
  • 1 z 3
 

Konopná zmes s citrónovou trávou- doplnok stravy - s citrónovou trávou vám pomôže obnoviť duševné a telesné sily. Má skvelé ukludňujúce a relaxačné účinky. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a priaznivo pôsobí na srdce.

Dostupnosť Skladom
€5    
Kód tovaru 138
Značka Zelená Země
Kategória Čaje a káva
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

Konopná zmes s citrónovou trávou

Konopná zmes s citrónovou trávou - doplnok stravy, bola s láskou vypestovaná. Konopné semienko harmonizuje základné procesy v tele, a tým podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť. Má relaxačné účinky. Priaznivo pôsobí na srdce. Primiešaná citrónová tráva dodáva zmesi sviežu chuť a krásnu vôňu. Zmes vám pomôže obnoviť duševné a telesné sily. Nepôsobí omamne.

Príprava a použitie konopnej zmesi

Návod k príprave: 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte 3dl vriacej pitné vody a nechajte 3-5 minút vylúhovať. Nálev potom preceďte, zlejte a vypite.

Doporučená denná dávka: 2 šálky zmesi cca 600ml. Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Čo sú to KANABINOIDY?

Medzi kanabinoidy sa radia nelen prírodné látky obsiahnuté v konope, ale i tie, ktoré si vyrába náš organizmus (endokanabinoidy). Tieto látky udržujú rovnováhu nášho metabolického systému. Kanabinoidový systém ovplyvňuje prakticky všetky funkcie nášho organizmu a otvára naše vedomie novým spôsobom myslenia. Kanabinoidový systém nám pomáha radostne a mierumilovne prijímať zmeny a prispôsobovať sa im, byť im jednoducho otvorený.

Mohlo by vás zaujímať

Zaujímavosť: novorodenci dostávajú endokanabinoidy na začiatku kojenia od matiek v materskom mlieku, aby dostali chuť k jedlu a naučili sa jesť.

Použitie posilnenie imunity, posilnenie obranyshopnosti, priaznivé pôsobenie na srdce, relaxácia
Certifikát bezpečnosti Dle rozhodnutí SZPI - Státní zdravotní a potravinářské inspekce byly konopné směsy prodávané firmou Zelená Země s.r.o. zaregistrován dle ustanovení § 3d odst. 1 písm. b) zákon č. 180/2016 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů u MZE – Ministerstva zemědělství jako bezpečný doplněk stravy, který se řídí vyhláškou č. 58/2018 Sb. - Vyhláška o doplňcích stravy a složení potravin. Obsah THC – Tetrahydrocannabinolu a dávkování bylinného výluhu z konopných směsí se odvolává EFSA - Evropský úřad pro bezpečnost potravin 2015, konkrétně na Akutní referenční dávku (ARfD) a splňuje tak evropské doporučené limity. Evropský úřad pro bezpečnost potravin (European Food Safety Authority - EFSA) je úřadem Evropské unie zodpovědným za hodnocení rizik v oblasti bezpečnosti potravin a krmiv, výživy, zdraví a pohody zvířat, ochrany a zdraví rostlin. EFSA vychází z dokumentace k obsahu THC v potravinách v rámci Evropy dle EIHA – Evropská průmyslová konopná asociace viz dokument: Scientifically Sound Guidelines for THC in Food in Europe nova-Institute July 2015 Z řízení, opatření a rozhodnutí SZPI, která se v tom řídila EFSA 2015 vyplývá, že konopné směsy od společnosti Zelená Země s.r.o. je ohlášený doplněk stravy splňující všechny zákonné povinnnosti dle EU. Produkty jsou vyrobené z certifikovaných odrůd technického konopí a pravidelně se kontrolují na obsahy kanabinoidů u nezávislých certifikovaných laboratoří. Obsah THC - Tetrahydrocannabinolu je ve výluhu z konopných směsí pod hranicí detekce, tedy 0,0 % THC.
Zloženie a alergény 50% konope siate (listy, vnať, semienka 10%) - certifikovaná odroda technického konope, 50% citrónová tráva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: