ELIT Olej cédrový 100%

11 hodnotení
 
 

Cédrový olej pomáha pri problémoch s trávením, pri harmonizácii hormonálneho systému, pri poruchách nervového systému ako aj pri chorobách dýchacích ciest.

Dostupnosť Skladom
Variant
Jednotková cena €22,10 / 200 ml
€22,10    
Značka ELIT
Kategória Oleje lisované za studena
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

ELIT Cédrový olej

je skutočná prírodná pokladnica zdravia a dlhovekosti. Pre náš organizmus nezameniteľné polynenasýtené mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a vzácna gama-linolenová kyselina, robia tento výrobok potrebným pre podporu funkcie bunkových membrán. Vitamín E, ktorý sa v oleji nachádza, má priaznivý vplyv na reprodukčnú funkciu organizmu a daruje mladosť a krásu.

Olej obsahuje vitamíny: A, B, D, E a F.

Použitie:

Podporuje správny rast a zdravý vývoj, najmä kostí a zubov, zlepšuje zrak, posilňuje imunitný systém, normalizuje nervový systém, mozog a jeho funkcie, zlepšuje pamäť, posilňuje imunitný systém, podporuje obranyschopnosť a správny metabolizmus, má antioxidačný efekt, podporuje zdravý mentálny, psychický a fyzický rast a rozvoj.

Jemná orechová chuť a aróma obohatí Váš jedálniček a výrazne zvýši výživovú hodnotu jedál. Konzumujte buď priamo po lyžičkách alebo pridaním do tepelne neupravených jedál.

Vhodné používať aj pri masážach priamo na pokožku.

Zloženie:

100% nerafinovaný, za studena lisovaný olej z cédrových orieškov (pinus sibirica)

Skladovanie:

Skladujte na tmavom mieste, pri teplote od 0ºC do + 25ºC. Zabráňte kontaktu s priamymi slnečnými lúčmi. Po otvorení odporúčame skladovať v chladničke po dobu max. 3 mesiacov.

Upozornenie: Kal na dne nie je na závadu.

Podobný produkt

Použitie dýchacie cesty, hormonálny systém, kožné problémy, krvný tlak, lepšie trávenie, nervový systém, pamäť, posilnenie imunity, posilnenie obranyshopnosti, priaznivé pôsobenie na srdce
Vlastnosti antioxidant
Zloženie a alergény Môže obsahovať stopy vlašského orecha a sezamu. Nutričná hodnota na 100 g: Tuky: 99,9 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 7 g,) Sacharidy 0 g, Bielkoviny 0 g, Soľ 0 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: