Ženský fytoestrogén (Women Phytoestrogen) 60ks

15 hodnotení
 
 

Celoživotný komplex doTERRA Ženský Phytoestrogen Essential Complex je zmes štandardizovaných rastlinných fytoestrogénov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu jemne a prirodzene.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€56
Kód tovaru 828
Značka doTERRA™
Kategória dõTERRA
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
Položka bola vypredaná...
 

Ženský fytoestrogén (Women Phytoestrogen)

Takmer každá funkcia ženského tela je kontrolovaná hormónmi. Rovnováha normálnych hladín hormónov ovplyvní dobré zdravie a emočnú pohodu ženy od rannej dospelosti až po jej prechod do menopauzy. dōTERRA Ženy Phytoestrogen Essential Complex je zmes štandardizovaných rastlinných fytoestrogénov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu jemne a prirodzene. Zahŕňa tiež koncentrované ľanové lignany na podporu zdravého metabolizmu. Konzumácia správnych, cvičebných a vyrovnávacích hladín hormónov môže pomôcť znížiť nepríjemné problémy súvisiace s PMS a prechodom v menopauze a poskytne dodatočnú podporu pre zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo a iné telesné štruktúry a funguje ako žena starne.

Užívanie:

Ženy pred menopauzou užívajte jednu (1) až dve (2) kapsuly denne s jedlom alebo podľa potreby. Ženy po menopauze užívajú dve (2) kapsuly denne s jedlom, ideálne formulované na užívanie s doTERRA Women Bone Nutrient Essential Complex ™, doTERRA ClaryCalm® mesačnou zmesou esenciálnych olejov a Lifelong Vitality Pack.

Upozornenie:

Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali poradiť s lekárom pred použitím. Neobsahuje pšenicu ani mliečne výrobky. Tento produkt dopĺňa hormonálnu substitučnú liečbu, ale nie je náhradou.

Použitie hormonálny systém, koncentrácia, krvný tlak, relaxácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: